Segédmunkás/udvaros munkakör

A Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft., a Sándorfalvi úti Regionális Hulladékkezelő Központba azonnali kezdéssel, segédmunkás/udvaros munkakör betöltésére munkavállalókat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • • Visszaváltási rendszerből beérkező hulladék fogadása pakolása, tároló edények kezelése.
    • A telephely tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • • 8 általános osztály
    • Megbízhatóság
    • Terhelhetőség
    • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • • Fizetés:
    • o bruttó alapbér
  • • Egyéb juttatások
    • o 6 hónap után cafeteria
    • o Étkezési hozzájárulás
    • o Teljesítményarányos év végi jutalom lehetőség (13. havi) valamint szolgálati idővel arányos törzsgárda jutalom
    • o Munkába járás támogatása (helyközi bérlet 86%-a, vagy gépjárművel vidékről történő bejárás esetén 30 Ft/km)
    • o Hétköznapi 8 órás munkavégzés, esetleges hétvége, vagy túlóra esetén műszakpótlék (Mtv. alapján)
  • • 3 hónap próbaidő
    • 2 műszakos munkavégzés
    • Fix, telephelyen belül történő munkavégzés
    • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
    • Munkaruházat biztosítása és mosása
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

    Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, akkor küldje el jelentkezését az allas@szegedihulladek.hu e-mail címre, vagy személyesen a Sándorfalvi úti Hulladékkezelő telepen, kérjük önéletrajzát ez esetben hozza magával.
    A pályázók adatainak kezelése a Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint történik.

    Elérhetőségeink

    Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

    • 6728, Szeged, Városgazda utca 4.
    • Tel: 62/777-177
    • E-mail: hulladek@szegedihulladek.hu
    • Edényátvétel:
      • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
      • Csütörtök: 7:00-19:00
      • Péntek: 8:00-13:00
      • Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
      Ügyfélszolgálati iroda
      6720, Szeged, Stefánia 6.

    Hulladékudvar időpontfoglalás és lomtalanítás zöld száma
    Tel: 80/180-480
    Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés

    Regionális Hulladékkezelő Központ

    Elérhetőség
    • 6728, Szeged, Komposztáló út 4-6 (Sándorfalvi útról nyílik)
    • Tel: 62/777-272

    Bankszámlaszám
    Raiffeisen Bank Zrt 12001008-01561765-00100008
    Külföldi utalás esetén (IBAN): HU 79
    Nyitvatartás
    • Hétfőtől Péntekig: 6:00-22:00
    • Szombaton: 6:00-14:00
    • Vasárnap és ünnepnapokon: zárva

      Utolsó gépjármű fogadása a zárás előtt 30 perccel.

      Az itt üzemelő hulladékudvar nyitvatartása eltérő, tájékozódjon a honlapunkon található térkép segítségével!

    http://www.szegedvaros.hu/ http://sasmob-szeged.eu/ https://fb.me/szegedihulladek